Vuslat Organizasyon

HER BİRİ BİRER PROFESYONEL DOKUNUŞ!

Vuslat Organizasyon

Adana ilahi grubu

Adanada semazen olarak dini, islami düğün içeriği sunan adana vuslat ilahi grubu ile düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerde semazen gösterisi gerçekleştirmek ve profesyonel bir şekilde semazen gösterisi icra etmekteyiz.
Adana’da islami düğün dini düğün ilahili düğün yapıldığında semazen gösterisi en can alıcı bölümdür. İnsanlar Gerçekleştirecekleri merasimde güzel bir görsel şov sunacak olan semazenleri en iyi olacak şekilde büyük semazen isterler.

Adana Semazen Ekibi

Adanada semazen olmak, veya normalde semazen olduğunuzu söylediğinizde size sorulan bir kaç soru vardır, sizinde kafanızda hemen o soru belirdi tahmin edebiliyorum. Evet doğru o meşhur soru ” başınız dönmüyor mu? ” , onun cevabını vermek atomu parçalamak gibi bir şey. O şöyle dursun arkasına diğer seçenek geliyor sıkı durun ” ya, siz nasıl dönebiliyorsunuz böyle, ben iki döndüm mü başım dönüyor ” semazen ekibi biziz, siz görsel şovun tadını çıkarın demek gelmiyor değil içimizden, ama semazen gösteri adana semazen ekibi tanıtım videosunda da olduğu gibi insanların ilgisini çok çekmekte düğünde semazen gösterisi olacağı vakit hemen hemen salonda zaman durur insanlar pür dikkat semazenleri izlerler. Vuslat semazen ekibi gösterisini bitirdiğinde alkış tufanı kopar, insanlar vuslat semazen grubunun gösterisi ile mest olmuştur.

Kategori: Web Tasarım

Tarih: 02.01.2017

Müşteri: Vuslat Organizasyon

Yer: ADANA

Proje Adresi