NELER YAPARIZ ?

Web Tasarım, E Ticaret, Seo Çalışması,E-Mailling,Google Reklamları,Kurumsal Kimlik,Grafik Tasarım, Alan Adı ve Hosting alanlarında hizmet veriyoruz.

Buna ek olarak sosyal medya yönetimi, seo yapılandırması ve online reklam yönetimi çözümleri sağlayan Tekno Asistanınız, hızla gelişmekte olan web tabanlı bilişim uygulamalarına odaklı olarak çalışmaktadır.

200+ fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve var olan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz.

DİJİTAL TABLET UYGULAMALARI

Akita Games Türkiye merkezli bir mobil oyun geliştirme ekibidir. Ninja Worm ve daha fazla mobil oyunlarıyla yükselen bir yıldız olmaya aday!

Bozulan şehir altyapısındaki parçaları doğru yöne çevirerek tamir etmesinde sevimli karakterimiz Ali’ye yardım et. Bulmacaları en kısa sürede ve en az hamle ile çözmen çok önemli. Enerji ihtiyacını karşıladığın her bina için altın kazan. Kazandığın altınlarla güçlendiriciler satın al. Ekstra hamle sayısı, ek süre, ipucu, ekstra altın kazanma güçlendiricileri ile Facebook’daki arkadaşlarını geride bırak!

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

teknosos oyun

Şirketimizde yaratıcı dizayn ve projelerinizle bütünüyle iyi vakit geçirmenizi diliyoruz.