HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım, E Ticaret, Seo Çalışması, E-Mailling, Google Reklamları, Kurumsal Kimlik, Grafik Tasarım alanlarında hizmet veriyoruz.

NELER YAPARIZ?

Web Tasarım, E Ticaret, Seo Çalışması,E-Mailling,Google Reklamları,Kurumsal Kimlik,Grafik Tasarım, Alan Adı ve Hosting alanlarında hizmet veriyoruz.

Buna ek olarak sosyal medya yönetimi, seo yapılandırması ve online reklam yönetimi çözümleri sağlayan Tekno Asistanınız, hızla gelişmekte olan web tabanlı bilişim uygulamalarına odaklı olarak çalışmaktadır.

50+ fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve var olan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz.

HizmetlerimizProfesyonel Hizmetler

WEB TASARIM

Müşterilerimizi iyi anlıyoruz. Problemsiz çalışan tasarım yapıyoruz. Planlı, programlı ve ciddi çalışıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda tasarımı bitiriyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik tasarımı,  faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir.

MAİL HİZMETLERİ

E-mail pazarlama yöntemi ile kişilerin ilgi alanları, yaş aralığı, ihtiyaçları, yaşadığı bölge gibi önemli detay kısıtlamaları yapılarak, hitap etmek istediğiniz çevreye direkt olarak ulaşabilirsiniz.İş hayatı tamamen iletişim üzerine kurulmuş, e-mail ise bunun en önemli parçası.

GRAFİK TASARIM

Logo’dan kataloğa, broşürden evrağa tasarladığı kurumsal kimlikler sayesinde markayla müşterisi arasında bir “ ilk görüşte aşk” yaşanır.

E-TİCARET

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir.

OPTİMİZASYON

Dünya ticaretinin neredeyse tamamı internet teknolojisine dönmüş durumda. Bu pazarda ön plana çıkabilmenizi ve sitenizin internet alanındaki verilerini Google SEO ile sağlıyoruz. Anahtar kelimeler ile sattığınız ürünün veya hizmetinizin arama motorunda ön sıralara taşıyoruz.

Bir Profesyonel Dokunuş Her Şeyi DeğiştirebilirBizimle Kurumsal Kimliğinizi Hemen Oluşturmak İçin İletişime Geçin!